املاک عباسی شیراز

خرید، فروش، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت

صفحه نخست  قوانین و مقررات  جستجوی ملک  ثبت ملک شما  درخواست ملک  خدمات ما  درباره ما  تماس با ما

قوانین و مقررات

هرگونه استفاده از این وب سایت به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. این وب سایت هیچگونه توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از این وب سایت استفاده می نمایند:

- مسئولیت استفاده از اطلاعات این وب سایت بر عهده شماست و امضا هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیر مستقیم و کیفرى، ناشی از دسترسی و استفاده شما از این سایت ندارد.

- این وب سایت مختار است هر گونه پیام و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

- مسئولیت هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به این وب سایت که به واسطه‌ ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه ها منتشر می‌شود، با شخص انتشار دهنده است و این وب سایت مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهد بود.

توجه داشته باشید، این موارد در هر زمانی و به هر شکلی قابل ویرایش و تغییر است و شما مسئول، مقید و متعهد به رعایت تغییرات احتمالی آینده هستید و مسئولیت مراجعه بعدی و کسب اطلاع از تغییرات احتمالی را می‌پذیرید.