املاک عباسی شیراز

خرید، فروش، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت

صفحه نخست  قوانین و مقررات  جستجوی ملک  ثبت ملک شما  درخواست ملک  خدمات ما  درباره ما  تماس با ما

درباره ما

مشاورین املاک عباسی شیراز همگام با پیشرفت جوامع در زمینه های علوم ارتباطی و تجارت الکترونیک و جهت ارتقا پاسخگویی مناسب به مشتریان محترم اقدام به طراحی و ساخت این وب سایت نموده است.

گروه مشاورین املاک عباسی با در اختیار گرفتن تمامی ابزارهای ارتباطی امروزی که کم و بیش به تمامی زوایای روزمرگی های ما نفوذ کرده اند و سرعت، کمیت و کیفیت ارتباطات و معاملات را بهبود بخشیده اند، سعی دارد زمان تلف شده ارائه دهندگان و جویندگان املاک را به حداقل ممکن برساند و تا حدود زیادی نیز در این راه موفق بوده است.

املاک عباسی در وب سایت خود سعی بر این دارد که کلیه متقاضیان فروش، رهن و اجاره انواع املاک مانند آپارتمان مسکونی، اداری، تجاری، ویلا، مستغلات، زمین، منازل کلنگی، باغ و باغچه، انبار، سوله و ... را منتشر کرده و توسط هزاران نفر در سراسر کشور دیده شود و میان افراد مرتبط در زمینه املاک اعم از مالکین، خریداران، مستاجران و مشاوران املاک ارتباط برقرار کند، املاک عباسی سعی بر این دارد که کلیه متقاضیان در حوزه ملک که به دنبال خرید، فروش و یا رهن و اجاره می باشد به آسانی بتوانند از طریق سایت مشاورین املاک عباسی از خدمات این سایت بهره مند شوند.